Фото Медіацентр Україна – Одеса: Альона Юхимчук, директор реабілітаційного центру “Софія” для жінок та їх дітей, постраждалих від різних форм домашнього насильства ГР “Віра, Надія, Любов”; Тетяна Мітронова, начальник відділу з реалізації гендерної політики управління з реалізації гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради
7 Березня, 2023, 14:56

З початку війни до поліції Одеської області через домашнє насильство звернулося понад 21 тисячі жінок 

10 тисяч фактів було підтверджено і щодо кожного випадку були відкрито впровадження або вчинені якісь інші заходи. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Альона Юхимчук, директор реабілітаційного центру “Софія” для жінок та їх дітей, постраждалих від різних форм домашнього насильства ГР “Віра, Надія, Любов”.

“На жаль, рівень домашнього насильства зростає, але добре, що жінки звертаються під час війни, тому що багато жінок вважають, що під час воєнного стану не на часі говорити про домашнє насильство. Але на жаль, це тільки третина реальної картини, тому що з кожним негативним явищем, ковід чи війна, рівень домашнього насильства зростає” – зазначила експертка.  

Альона Юхимчук також додала, що до реабілітаційного центру “Софія” з початку війни звернулися 2863 жінки які отримали психологічну, юридичну, гуманітарно-соціальну допомогу чи тимчасовий притулок. А загалом звернулися понад 8000 жінок.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini