18 Листопада, 2022, 12:53

З початку року на Львівщині зафіксовано 244 спроби перетину кордону за підробленими документами

244 випадки незаконного перетину державного  кордону за підробленими документами виявили прикордонники Львівщини  з початку цього року. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  заступник начальника штабу — начальник відділу організації прикордонного контролю 7 прикордонного Карпатського загону, підполковник Іван Баран.

«Припинено спроб незаконного перетинання державного  кордону за підробленими документами за цей період — це 244 випадки. Це збільшення в 22 рази (у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року — ред.). За чужими документами — 16 випадків, збільшення в 23%. За недійсними документами — це 913 випадків, збільшення в 2,5 рази. І осіб без документів — це 322 випадка, це збільшення в 64 випадках», — пояснив Іван Баран.

Додав, що протягом жовтня прикордонники виявили 78 спроб використати підроблені документи.  

«З них, довідок військово-лікарської комісії — 16. Пенсійних посвідчень — вісім. Тимчасових посвідчень військовозобов’язаних — 26 випадків. Відмітки Державної міграційної служби в двох випадках. Свідоцтво про народження — 4 випадки. Також посвідчення про відрядження в 4-х випадках. Довідка про отримання пільг нашими громадянами — 2 випадки, військовий квиток — 1 випадок і посвідчення інваліда», —  зазначив Іван Баран.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini