Фото Медіацентр Україна – Одеса: Наталія Одарій-Захар’єва, директорка департаменту охорони здоров'я Одеської обласної військової адміністрації;
3 Березня, 2023, 15:53

З початку повномасштабного вторгнення в Одеській області мобілізовано 116 медичних працівників

Один інтерн вже загинув на фронті. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса заявила Наталія Одарій-Захар’єва, директорка департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації.

“З першого дня війни у нас 116 мобілізованих медичних працівників, і кожного два тижні відбувається ротація. На жаль, вже е один загиблий інтерн”, – зазначила посадовиця.

Вона також додала, що наразі в регіоні не вистачає 80 лікарів з медицини невідкладних станів, втім, Одеська область займає перше місце в Україні за доступністю медичних послуг.

“Сьогодні ми маємо гарні лікарні, які забезпечені коштовним обладнанням, паливо-мастильними матеріалами, медикаментами, генераторами. Наші лікарні повністю готові працювати під час блекаутів і не тільки один день. Ми маємо можливість надавати якісну медичну допомогу. Тому Одеська область займає перше місце в країні по доступності медичних послуг. Для мешканців регіону, і для внутрішньо переміщених осіб, котрих зараз 250 тисяч людей, і для військових”, – додала Наталія Одарій-Захар’єва.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini