Фото Медіацентр Україна — Одеса: Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації
28 Жовтня, 2022, 13:42

З наступного тижня мешканці Одещини будуть знати, коли відключатимуть світло –  військова адміністрація

Графік стабілізаційних відключень буде оприлюднений наступного тижня, він має бути зрозумілим для всіх, розповів під час брифінгу у Медіацентр Україна — Одеса речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Представник ОВА розповів, що була проведена нарада, на якій ухвалено рішення щодо невідкладного корегування графіків відключень споживачів від електроенергії.

«Сподіваюсь, що оновлений графік буде оприлюднений через офіційні канали ДТЕК «Одеські електромережі» вже наступного тижня. Графік повинен відображати потреби воєнного часу, оборони, стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури та бути зрозумілим для всіх мешканців Одеської області», – додав під час брифінгу Сергій Братчук. 

Є два типу відключень – аварійні та стабілізаційні, пояснили в пресслужбі ДТЕК «Одеські електромережі». Аварійні відключення неможливо передбачити та спрогнозувати як довго вони будуть тривати. Натомість  стабілізаційні відключення відбуваються для балансування роботи енергосистеми. Їх ініціює НЕК Укренерго. При стабілізаційних відключеннях ситуація більш прогнозована, тому є можливість скласти орієнтовний погодинний графік відключень. 

Графіки стабілізаційних відключень можна подивитися на сайті ДТЕК «Одеські електромережі».

ДТЕК «Одеські електромережі» закликає всіх споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini