Фото Медіацентр Україна – Одеса: Міністр оборони України Олексій Резніков та Міністр оборони Королівства Швеція Пол Йонсон
11 Грудня, 2022, 19:44

З крейсера “Москва” та корабля у Миколаєві ми можемо створити музей, з надводною та підводною локаціями  – Олексій Резніков

Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони України та Швеції Олексія Резнікова та Пола Йонсона у Медіацентрі Україна – Одеса заявив голова оборонного відомства Швеції.

“Ми були разом з паном міністром на Миколаївщині. Відвідали корабель, який стоїть у Миколаєві на суднобудівному заводі. Таких кораблів було зроблено всього чотири. Один стоїть у Миколаєві, а другий ви знаєте – це колишній флагман чорноморського флоту рф “Москва”, який пішов за відомою адресою”, – зазначив Резніков.

Як додав міністр оборони України, зі своїм шведським колегою він обговорив можливість створення своєрідного музею з двома локаціями. “По одній можна буде погуляти, подивитися, яким був крейсер “Москва”. А друга буде для дайвінгу з аквалангом”, – додав Олексій Резніков. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini