Медіа Центр Україна — Одеса: Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава" Катерина Ротаренко, пошуковець Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава", Сергій Суднік, заступник голови громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава", учасник гуманітарного проєкту Збройних Сил України "На Щиті", Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава"
9 Листопада, 2022, 12:17

«Взимку ми теж будемо працювати. Єдина проблема сніг», — волонтери-шукачі проєкту «На щиті» про пошук загиблих солдатів

Про це розповів під час брифінгу у Медіацентр Україна —  Одеса Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації “Воєнно-історичний центр “Пам’ять і слава”, учасник гуманітарного проєкту Збройних сил «На щиті».  

«Зимою можна працювати. Але єдина проблема – це сніг, бо там не можуть працювати сапери, тому що там багато розтяжок. Але якщо це буде розміновано, можна працювати й в таких умовах», — зазначив волонтер. 

«Пошуковці – це ентузіасти, які свідомо займаються досить специфічною діяльності. Кожен солдат має бути знайдений, ідентифікований та похований, від не має лежати по посадках як зниклий безвісти», – додав заступник Леоніда Ігнатьєва Сергій Судник.

Громадська організація “Воєнно-історичний центр “Пам’ять і слава”, працює у рамках гуманітарного проєкту Збройних сил «На щиті» майже пів року. Пошукова група працювала у Київській, Херсонській, Харківській, Миколаївській та Донецьких областей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini