Аліна Дейнека, організаторка Youth Speak Forum, Ірина Балич, менеджерка освітніх проектів для молоді AIESEC у Львові
16 Листопада, 2022, 11:56

Вп’яте у Львові відбудеться Всеукраїнський молодіжний захід «Youth Speak Forum»

19—20 листопада у Львові вже вп’яте відбудеться молодіжний форум «Youth Speak Forum», де сучасна молодь зустрічається з корпоративним та державним секторами, аби рухати країну вперед. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла організаторка заходу Аліна Дейнека. 

Метою форуму є продемонструвати молоді важливість балансу, драйву, використання можливостей і сили духу кожного у непростий період для країни. 

«Цього року захід буде відбуватись у змішаному форматі, це буде 19—20 листопада у Львові. 19го, в суботу це буде офлайн-подія. Вона буде відбуватись у Торговельно-економічному університеті у Львові. Ця локація буде безпечною, вона має укриття. 20го, в неділю, з другої години дня, це буде онлайн-подія, яка буде прописуватись на студії і транслюватись на youtube-каналі», — розповіла Аліна Дейнека. 

Програму форуму цього року поділили на три блоки, які містимуть мотиваційні виступи спікерів, воркшопи та зустрічі з провідними компаніями, які зорієнтують про можливості для молоді. Також метою цьогорічного форуму буде благодійність. За словами Ірини Балич, менеджерки освітніх проектів для молоді організації AIESEC у Львові, яка є співорганізатором заходу, попередні події «Youth Speak Forum» були платними для учасників, цьогоріч — присутність є безкоштовною. 

«Чим він відрізняється від миних форумів, це те, що ми вперше збираємо 100 тисяч на ДСНС в Херсонській області, і це благодійний захід», — пояснила  Ірина Балич.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini