Роман Мартиновський, адвокат, провідний експерт ГО «Регіональний центр прав людини», Медіацентр Україна – Укрінформ.
24 Березня, 2023, 14:20

Визнання геноцидом злочину депортації українських дітей  – лише питання часу – Експерт «Регіонального центру прав людини»

Таке переконання висловив Роман Мартиновський, адвокат, провідний експерт ГО «Регіональний центр прав людини» під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Визнання геноцидом злочину депортації українських дітей  – лише питання часу. Так само як і питання часу, коли іноземні лідери перестануть подавати руку путіну, а не так, як ми це бачили останніми днями, коли відбувся візит лідера Китаю», – зазначив Роман Мартиновський.

Він наголосив, що наступним кроком, пов’язаним із притягненням до відповідальності винних, буде повідомлення до Комітету ООН з расової дискримінації і до Комітету з прав людини. 

«Там ми будемо брати окремих жертв і захищати їх у цих двох комітетах. Ці повідомлення стосуватимуться дискримінації, яка пов’язана з тим, що діти з окупованих територій, або діти, яких російська федерація відправляла на свою територію, фактично змушені були навчатися по російських стандартах, програмах, що дуже впливає на ідентичність цих дітей».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini