Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА та Наталя Петрова, менеджерка проектів Офісу економічного зростання USAID, Медіацентр Україна
30 Листопада, 2022, 13:10

Виставка українських стартапів та релокованих підприємств: у Львові відбудеться Західноукраїнський Форум Партнерства

Понад 20 провідних фахівців у галузі економіки зі всієї України зберуться 2 грудня у Львові на Західноукраїнському Форумі Партнерства. У межах Форуму, зокрема, відбудуться панельні дискусії, виставка релокованих підприємств, а також виставка українських стартапів. Загалом, цьогорічний Форум стане головною економічною подією для заходу України. Про це під час брифінгу У Медіацентрі Україна заявив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

«На цьому Форумі ми хотіли і нам вдалося зібрати економістів, які зможуть фахово говорити на ці теми. Ми хочемо показати кейси ефективної співпраці трикутника: громадськість, влада, бізнес. Ми хочемо знову показати релоковані підприємства, які сьогодні базуються на території західних регіонів, Львівщини, зокрема. Ми хочемо показати ті стартапи, які сьогодні розвиваються на території західних областей. Тобто, ми хочемо показати те, що економіка в нас є, і вона може бути сильнішою», — пояснив  Степан Куйбіда.

Форум у Львові організовують за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яке активно підтримує Україну від початку російської агресії. Зокрема, від лютого USAID вже надало нашій країні майже 10 млрд доларів допомоги. 
«Я рада, що ми в рамках Форуму будемо говорити про економіку, бо нескінченно підтримувати бюджети і не підтримувати розвиткові речі — це шлях в нікуди. Ми розуміємо, що поєднувати релоковані бізнеси із бізнесами, які вже працюють в регіоні, це критично важливо. Тому що релокованих не можна залишати ізольованими, не можна і дискримінувати ті бізнеси, які працюють в своїх домашніх регіонах», — розповіла менеджерка проектів Офісу економічного зростання USAID Наталя Петрова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini