8 Грудня, 2022, 14:39

видалити дитячу порнографію з інтернету в Україні практично неможливо – Анастасія Дьякова, освітній проєкт #stop_sexтинг

Через небажання IT-хостерів та провайдерів втілювати зміни, які було прийнято законодавчо, наразі в Україні практично неможливо видалити з інтернету дитячу порнографію. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла засновниця освітнього проєкту #stop_sexтинг Анастасія Дьякова.

«На сьогодні видалити дитячу порнографію з інтернету в Україні практично неможливо. Ми піднімали це питання в парламенті ще позаминулого року. На жаль, побачили велике лобі IT-хостерів, провайдерів саме в парламенті, які не хочуть робити зміни. У війну ми це питання не будемо піднімати — ми бачимо, які втрати несуть хостери і провайдери, як багато вони роблять. Але питання в тому, що якщо у вас хоститься дитяча порнографія, ви маєте зобов’язання її видалити. Дуже сумно, коли дитина, яка потрапила в такий злочин, звертається до поліції, поліція не дає адекватного реагування, а потім цей контент всюди за дитиною ходить по країні, навіть якщо вона переїжджає. Це постійно, все життя травмує дитину», — пояснила Дьякова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini