16 Листопада, 2022, 19:19

Від російських бомбардувань та обстрілів пошкоджено понад 2700 закладів освіти, 337 повністю зруйновано – Ярослав Шанько

З початку повномасштабного вторгнення від російських бомбардувань та обстрілів в Україні було пошкоджено понад 2700 закладів освіти, з яких 337 повністю зруйновано. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

“Унаслідок цього право дітей на освіту необхідно було забезпечити з урахуванням можливості кожного окремого закладу та убезпечити дітей у разі повітряної тривоги. Були створені комісії, які обстежували навчальні заклади щодо готовності розпочати навчальний процес, разом з ДСНС та органами місцевого самоврядування”, – повідомив Шанько. 

Також було запроваджено реалізацію проєкту “Безпечна школа” упродовж 2022-23 навчального року. Згідно з проєктом, на території держави здійснюється комплекс заходів, метою якого є посилення публічної безпеки і порядку під час відвідування навчальних закладів. 

“За кожною школою закріплено ювенального поліцейського, поряд з тим не залишається поза увагою прилегла до школи територія”, – додав Шанько.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini