1 Листопада, 2022, 12:37

Від початку повномасштабної війни в Україні створили більше 70 розробок БПЛА, основний проект презентують до нового року — Мартин Брест. 

Від початку війни в Україні розробили понад 70 проєктів безпілотних літальних апаратів власного виробництва. Йдеться як про роботу державних оборонних підприємств, так і про розробки приватних компаній. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Олег Болдирєв, менеджер проєктів Державного концерну «Укроборонпром» (також відомий як Мартин Брест). 

Зокрема, сам концерн «Укроборонпром» нині займається розробкою важкого ударного БПЛА, загальною вагою до 200 кг, здатного нести до 75 кг та летіти на відстань до 1200 км. 

«Важка машина полетить нормально до кінця цього року, буде створено той зразок, який не соромно показувати людям.. Вона вже злетіла. Це важка машина, більше 200 кг злітної ваги. Така розробка, яка відповідає задачам, які були поставлені Валерієм Федоровичем Залужним в кінці серпня. І до нового року ми презентуємо Збройним Силам, та Міноборони, як основному замовнику. І вже замовник буде ухвалювати рішення, чи піде ця машина в серію»,  — додав Олег Болдирєв. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini