Джерело фото: Telegram: Сєнкевич Online
14 Листопада, 2022, 14:56

Від моменту звільнення Херсону окупанти припинили обстрілювати Миколаїв — мер міста Олександр Сєнкевич

Від дня звільнення Херсону окупанти припинили гатити ракетами по Миколаєву. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів мер міста Олександр Сєнкевич. Міський голова пов’язує зменшення обстрілів із перебазуванням російських військових на лівий берег Дніпра. 

“Нас обстрілювали останній раз три дні тому. І, ви знаєте, це був той випадок, коли п’ятиповерхівка, обвалились всі п’ять поверхів, і 7 людей загинули.. З тих пір ми чуємо вибухи на околицях міста, але, власне, в самомі місті цих вибухів немає. І це пов’язано з тим, що нас обстрілювали з-під Херсону з ракетних комплексів С-300, і зараз, я так розумію, що вони перекинули їх на лівий берег і там розгортають нову оборону і нові місця для нападу. Тому зараз поки що у нас тихо. Не думаю, що завжди буде так тихо, але сподіваюсь якнайдовше”, — розповів Олександр Сєнкевич. 

Нагадаємо,у Миколаєві в ніч проти 11 листопада пролунали вибухи. Російські війська влучили в п’ятиповерховий житловий будинок. Тіла 6 загиблих мешканців рятувальники дістали з-під завалів будівлі, ще одна людина — померла вже у лікарні. Одну людину вдалось врятувати.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini