Майже 20% побутових споживачів Херсонщини вже зі світлом, відновлення постачання триває – прес-служба Херсонської ОВА
Фото з відкритих джерел
15 Листопада, 2022, 13:07

Вчора повідомлялося про український прапор у Новій Каховці, але поки контролюємо лише правобережну Херсонщину, — Сергій Хлань

Україна контролює тільки правобережну частину Херсонщини та місто Херсон, про лівий берег офіційно не повідомляється. На цій території ворог штучно створив гуманітарну кризу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Про Олешки, Каховку, Нову Каховку поки рано казати. Я вчора повідомляв, що з’явився український прапор у Новій Каховці. Дехто по-різному сприйняв цю інформацію. Так само і в Каховці з’явилися українські прапори. Але поки інформації щодо визволення і контролю цих населених пунктів Збройними Силами ще немає”, – зазначив Хлань.

Деокупована частина Херсонщини потерпає від гуманітарної кризи, у яку її штучно занурив окупант: у Херсоні немає світла, тепла та води, повідомив депутат Херсонської облради.

“Ми знаємо про ураженість електророзподільчих станцій, які вносять складнощі в забезпечення енергопостачання і самого міста, і правобережної частини Херсонщини, і частини Миколаївської області. Ведеться багато робіт з відновлення інфраструктури, тепла, водопостачання”, – підкреслив депутат.

Хлань додав, що життєдіяльність у місті відновлюють міська та обласна військові адміністрації, повертаються поштові служби, зв’язок стає доступним завдяки пунктам Starlink. Наразі стоїть питання забезпечення мешканців гуманітарною допомогою. Але найголовнішими залишаються безпекові питання та розмінування.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini