#ВАРТО РОБИТИ СВОЄ
Медіацентр Україна – Укрінформ
20 Березня, 2023, 13:20

В Україні стартує програма підтримки ветеранського бізнесу #ВАРТО РОБИТИ СВОЄ

 «Підприємницька діяльність ветеранів – це не тільки ефективний інструмент соціальної реабілітації ветеранів, який позитивно сприяє поверненню до цивільного життя, але й значно впливає на розвиток нашої країни в цілому», – на цьому наголосив Максим Кушнір, Директор департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку під час презентації в Медіацентрі Україна – Укрінформ першої у 2023 році програми підтримки ветеранського бізнесу #ВАРТО РОБИТИ СВОЄ

Максим Кушнір зауважив, що в питанні розвитку ветеранського підприємництва та ініціатив важливими є два ключові аспекти – законодавчий та практичний. 

«В питанні законодавчого: командою Мінветеранів було розроблено проєкт закону, яким вперше було закріплено такі поняття як «ветеранське підприємництво» та «ветеранські підприємницькі ініціативи. Що стосується практичної складової – ми робимо великі акценти на впровадження гідних фінансових інструментів, які дадуть можливість і поштовх розвинути ветеранський бізнес», – зазначив він.

Розповідаючи про проєкт #ВАРТО РОБИТИ СВОЄ, директор департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Максим Кушнір наголосив, що реалізація цієї програми стала можливою  саме завдяки синергії великого бізнесу та держави.

«Це перший крок, на якому ми не будемо зупинятися. Ключова мета програми #ВАРТО РОБИТИ СВОЄ – підтримка та запровадження розвитку ветеранського підприємництва, ініціатив за напрямком сільськогосподарського виробництва та переробки».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini