Фото Медіацентр Україна – Одеса: Яніка Мерило, радниця віцепрем'єрміністра — міністра цифрової трансформації України; Роман Григоришин, заступник начальника Одеської Військової Адміністрації; Євген Левенберг, голова ГО «Громадська Рада ЕКСПО-2030»
14 Грудня, 2022, 14:57

В січні 2023 Одеська область підпише договір про партнерські відносини з французьким регіоном Прованс-Альпи-Лазурний берег

Також загалом вже підписано 10 нових договорів про співпрацю. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса, присвяченому проведенню EXPO 2030 в Одесі, розповів Роман Григоришин, заступник начальника Одеської Військової Адміністрації.

“Під час презентації заявки Одеси на EXPO 2030 було підписано декларацію про наміри з регіоном Прованс-Альпи-Лазурний берег, У січні підпишемо угоду про партнерські відносини. Скоро вони будуть голосувати про виділення перших коштів на допомогу Україні. Також вони будуть підтримувати нашу заявку на EXPO 2030”, – зазначив посадовець.

Як розповів Григоришин, до повномасштабної війни партнерами Одеської області були переважно регіони росії та беларусі. “Зараз в нас вже 10 нових угод про міжнародне співробітництво, серед них – іспанська Валенсія, штат Флорида, США, федеральна земля Баден-Вюртемберг. Одеса після війни вийде з новими партнерами та друзями, частиною Європи, а не російської імперії”, – зазначив Роман Григоришин.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini