Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Авдєєв, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради; Василіс Бумбурас, виконавчий директор будівельної компанії “Гефест”; Олег Левковський, начальник відділу маркетингу та реклами Odecom Development; Денис Древницький, Керівник філії Одеське обласне управління АТ Ощадбанк; Ганна Шевченко, заступник начальника філії Одеського обласного управління АТ “Ощадбанк” з роздрібного бізнесу; Олександр Злочевський, співзасновник компанії “Акварель”
7 Лютого, 2023, 15:51

В Одесі за програмою єОселя видали 19 кредитів на суму 27 мільонів гривень

Доля Ощадбанку склала 16 кредитів на 23,5 млн гривень. Про це під час панельної дискусіїї у Медіацентрі Україна – Одеса розроповіла Ганна Шевченко, заступник начальника філії Одеського обласного управління АТ “Ощадбанк” з роздрібного бізнесу.

“Програма стартувала з жовтня 2022 року, але фактично запрацювала з кінця грудня 2022 року. Всього за цей час видано 700 кредитів на суму понад 1 млрд гривень. Ощадбанк видав 500 кредитів на суму 500 млн гривень. Це 80% обсягів програми”, – зазначила фахівчиня.

Ганна Шевченко додала, що кількість заяв на участь у програмі єОселя в додатку Дія на сьогодні складає понад 1000, й багато заяв вже погоджені. “Програма єОселя – це програма пільгового іпотечного кредитування для військових, силовиків, медичні працівники, вихователів, науковців, педагогів. Але більшість заявок надійшло від військовослужбовців”, – додала Шевченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini