Медіа Центр Україна — Одеса: керівник проєкту SafePlace4UA та благодійної організації «Юність 2.0» Ілля Блохін
31 Жовтня, 2022, 14:43

В Одесі досі не визначалися, де встановити мобільні укриття — волонтер

Про це повідомив під час брифінгу у Медіа Центр Україна — Одеса керівник проєкту SafePlace4UA та благодійної організації «Юність 2.0» Ілля Блохін.

За його словами, організація надіслала листа до одеської військової адміністрації з проханням посприяти процесу встановлення укриттів. Такий же лист було надіслано і до міської ради. ОВА відправила листи до громад, і в деяких, зокрема, в Ізмаїлі, Тарутине та Біляївці, вже визначалися, де можна встановити мобільні укриття.

«Також ми надіслали листа до одеської мерії з пропозицією встановити укриття у парку Перемоги. Але є певна колізія, що це таке взагалі. Це мала архітектурна форма, і щоб її встановити, потрібно пройти певну процедуру, яка доволі складна під час війни. Але мерія на наш лист поки що не відповіла», – розповів Ілля Блохін під час брифінгу у Медіа Центр Україна — Одеса.


Нагадаємо, перше мобільне укриття у Миколаєві було встановлено 23 вересня на зупинці громадського транспорту у Корабельному районі міста, де 29 липня внаслідок ракетного удару загинуло 8 осіб. Кошти на це надала компанія «Інтерхім». Друге встановлять на цьому тижні, проспонсорувала його компанія «Нова пошта».

Як показує досвід Ізраілю, 90% жертв при обстрілі на відкритому повітрі стаються через розліт осколків та решток ракет.  З 2009 року удосконалення цивільної оборони, через встановлення мобільних укриттів, дозволило скоротити кількість загиблих на 71%.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini