Фото Медіацентр Україна – Одеса: Дмитро Плетенчук, начальник пресслужби тактичної групи “Грім” капітан-лейтенант
22 Лютого, 2023, 13:41

В наслідок обстрілу Херсону 21 лютого загинуло 5 цивільних, понад 15 поранено

Проте росіяни вкидають фейки про враження військових об’єктів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів начальник пресслужби тактичної групи “Грім” капітан-лейтенант Дмитро Плетенчук.

“Вчора російські окупаційні війська завдали черговий кривавий удар по Херсону, в той час, як так званий президент рф розповідав, що вони не бомблять російські міста. 2 цивільних загинуло на місті на зупинці, понад 15 в лікарнях, з них важко поранених приблизно половина, 11 людей вчора було прооперовані. Загалом в нас 5 цивільних загинуло”, – зазначив офіцер.

Як додав Дмитро Плетенчук, росіяни також обстріляли багатоповерхівку, 83-річна жінка загинула на місті у своїй квартирі в дев’ятиповерхівці.

“БМ Град-21 не є точною зброєю, він працює по площинах. Тому ці жертви та обстріли не випадковість, це можна назвати черговим воєнним злочином”, – зазначив офіцер.

Він додав, що через те, що росіяни не знають, де знаходяться військові підрозділи України, тому обстрілюють місто неприцільно. Але жертви серед цивільних ворог виправдовує фейками. 

“Вони вчора закинули фейк, що поцілили в місто дислокації 124-тої бригади територіальної оборони й нібито багато загинули військових. Але це фейк, якими вони намагаються виправдатися. Але вони все бачать, куди вони влучили”, – додав офіцер. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini