Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Чорний, Голова Координаційного Гуманітарного штабу Одеської області
9 Грудня, 2022, 16:04

В листопаді гуманітарну допомогу в Одеській області отримали близько 80 тисяч осіб

Лідерами став Одеській район – 46 379 осіб, Ізмаїльський – 6 476 осіб та Подільський – 4 200 осіб. Всього допомогу отримали 79 024 особи.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Одеса – Україна повідомив Олексій Чорний, Голова Координаційного Гуманітарного штабу Одеської області.

Також у листопаді гуманітарний штаб передав до Миколаївської області 860 продуктових наборів.

“Загалом на виконання державної програми “Сусіди” з квітня по листопад до Миколаївщині вже було передано 242555 продуктових наборів із розрахунку на місяць харчування”, – зазначив Олексій Чорний. 

Також Одеська область допомагає звільненим територіям Херсонщині, розповів голова штабу. 

“На день вшанування пам’яті жертв Голодомору, 26 листопада, ми надіслали до Херсонщини 4 вантажівки з гуманітарним вантажем, це продовольчі набори та будівельні матеріали. Також для людей з Херсонщини, які зареєструвалися в Одеській області, ми додатково запросили у наших партнерів 5 тисяч продуктових наборів”, – додав Олексій Чорний.

Як додав Олексій Чорний, зараз на складах Координаційного Гуманітарного штабу Одеської області зберігається запас продовольства, дитячих, гігієнічних та побутових товарів, одягу та інших речей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini