Фото Медіацентр Україна - Одеса: голова Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова
10 Листопада, 2022, 16:16

«В Херсоні нема зв’язку, тепла, не усюди є світло», – голова Херсонської міської військової адміністрації 

Частина окупантів лишають обласний центр, частина змішалася з місцевими мешканцями, а у людей, які не покинули обласний центр, страх. Про це розповіла під час брифінгу у Медіацентр Україна – Одеса голова Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

В Херсоні немає інтернету, військова влада зробила для цього все можливе. В місті немає пального, перебиті труби, по яким йшов газ. Не скрізь є світло. Вчора у районі Острів не працювала котельня, була нестача технічної води. Є висока потреба в ліках, і їх недостатньо. Їжу продають тільки на стихійних ринках», —  розповіла Галина Лугова.

Вона також підтвердила, що вчора великі сили окупантів відходили у бік антоновського мосту на вантажних «КамАЗах» та важкій техніці, але багато з них змішалося з місцевими.  

«У людей страх, що буде з ними. Почалися рейди, людей позбавлять будинків, виносять майно», —  розповіла голова Херсонської МВА.  

Також вона закликала не вірити повідомленням росіян про вихід з Херсону та чекати лише офіційних повідомлень українських збройних сил, тому росія це країна «яка ніколи не дотримувалася своїх слів».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini