Учасники брифінгу, Медіацентр Україна
28 Листопада, 2022, 13:41

В Чорногорії зібрали понад 18 000 євро, а у Франції — до 10 000 євро: українські артисти їздили з благодійним туром Європою, щоб сказати «Дякуємо!»

Українські артисти зі справжнім автентичним звучанням та українськими піснями їздили з благодійним туром Європою, щоб сказати «Дякуємо!».  Вдячність вони хотіли висловити тим, хто у різний спосіб допомагає українцям під час повномасштабного вторгнення росії.  Серед учасників туру – Олег Скрипка, Христина Соловій, гурти PATSYKI Z FRANEKA та B&B Project.  Про результати поїздки розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна  лідер гурту PATSYKI Z FRANEKA Назар Худин. 

«В Чорногорії ми зібрали на великому концерті більше 18 тисяч євро, які були перечислені у Благодійний Фонд Сергія Притули. У Франції ми зібрали до 10 тисяч євро, які були в гуманітарній допомозі перечислені на фонди України. І однією з маленьких місій, яку ми взяли на себе, ми добре дружимо з футболістом і футбольним блогером Дмитром Поворознюком. Він організовував влітку дитячий  футбольний табір на базі футбольного клубу «Рух» і в нього було дуже багато маленьких футболістів-біженців з Маріуполя, з усіх гарячих точок України і ми просто на концерті сказали: у нас є такий друг, він робить отаку річ, якщо кожен зараз з вас, а нас тут є тисяча, дасть хоча б по одному євро, то чотири маленьких хлопчики поїдуть у цей табір безкоштовно. І ми зібрали більше десяти путівок для дітей, які поїхали», —  пояснив  Назар Худин.

Артист також розповів, що хотіли донести виконавці тим людям за кордоном, для яких далекі питання війни.

«Задача наша, як артистів було донести про те, що нам важко, про те, що ми боремося. Про те, що ми боремося за вільну Європу, тому що Україна — це щит на кордоні Європи насправді», —  додав Назар Худин.

Подробиці про  благодійний тур можна дізнатись тут.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini