2 Листопада, 2022, 11:08

Укрпошта відновила роботу вже 48 відділень в Харківській, Донецькій та Херсонській областях — Ігор Смілянський

Укрпошта відновила роботу вже 48 відділень в Харківській, Донецькій та Херсонській областях. Наразі працівники обслуговують понад  100 звільнених населених пунктів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив  Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Кожен день вони додаються (населені пункти — ред.). Це залежить від військового стану, це залежить від дозволу ДСНС, бо ми маємо право приїхати лише після того, як завершена процедура розмінування, але от зараз вже досить значні плани по Херсонській області і сподіваємось скоро будемо розширятися по Донецькій області», — зазначив Смілянський.

Перші послуги, які надає Укрпошта по прибуттю в деокуповані населені пункти — це пенсії, соціальні виплати, соціальні нарахування, нарахування з боку міжнародних організацій.

«На базових точках ставимо генератори “старлінки”. От, наприклад, відкрили точку в місті Борова, це Харківська область, через те, що там йшли активні бойові дії, я туди їхав десь з Ізюму  дві з половиною години і за цей час не було ні мобільного зв’язку, ні електрики. Я розумію, що займе певний час це поновити. Тому ми робимо такі базові точки, як Велика Олександрівка на Херсонщині, де в нас  є генератори “старлінк” і звідти ми розїжджаємось по навколишніх селах для того, щоб обслужити людей», — пояснив Смілянський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini