Євгеній Федоренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Євгеній Федоренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Медіацентр Україна-Укрінформ
28 Грудня, 2022, 15:44

У сфері захисту довкілля діє 127 погоджень або дозвільних документів, з них 38 неефективні та потребують скасування — заступник Міністра

Наразі у сфері захисту довкілля України діє кілька десятків неефективних документів, які не потрібні сучасній цифровій державі. Про це під час брифінгу на тему «Цифрова дерегуляція у сфері захисту довкілля» в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Євгеній Федоренко.

«Ми виявили ті погодження та дозвольні документи, які фактично на сьогоднішній момент є недієвими та є мертвими. Вони є в законодавстві, але вже давно не працюють. Зокрема, із 127 погоджень або дозвільних документів, що діють у сфері захисту довкілля, 38 є неефективними та потребують скасування. Ми говоримо не про скасування того, що вкрай необхідно на сьогоднішній момент державі, а в першу чергу про ті новели, які були запроваджені десятки років тому, а в сучасних умовах вони не діють і не потрібні сучасній цифровій державі», — зазначив Федоренко.

Заступник міністра пояснив, чому це питання є актуальним вже зараз, а не тільки після перемоги України.

«Країні в процесі відновлення необхідно зрозуміле для потенційних інвесторів бюрократичне — в гарному сенсі — поле, щоб інвестор міг планувати на декілька років вперед і чітко розумів, які процедури йому необхідно пройти і скільки кожна процедура триватиме за часом. Тому ми, Міндовкілля, ставимо за мету амбітний план за 3 роки оцифрувати або внести зміни до дозвільних документів», — додав заступник Міністра.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini