Фото Медіацентру Україна – Одеса: Наталя Михайленко, директор одеського обласного центру патріотичного виховання; Людмила Марущак, старший майстер Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу; Наталія Черняєва, заступник директора з навчальної роботи Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу;
23 Лютого, 2023, 15:47

У річницю повномасштабного вторгнення одеситів запрошують на “Лесіни читання” – культурний захід, присвячений Лесі Українки

Подія відбудеться 24 лютого, о 15-00 у бібліотеці імені Грушевського. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса Наталя Михайленко, директор одеського обласного центру патріотичного виховання.

“25 лютого виповниться 152 роки з дня народження нашої видатної жінки та поетеси Лесі Українки. І ми з колегами вирішили 24 лютого, провести “Лесіни читання”, щоб показати, що ми незламні, що життя не зупиняється, і в ніякому разі ми не скоримося”, – розповіла Наталя Михайленко.

Також вона додала, що модератором заходу буде викладачка Одеського національного університету Ірина Нечиталюк. “Тож приходьте, щоб прочитати улюблені твори Лесі Українки, послухати лекцію про цікаві події її життя та надихнутися”, – додала Михайленко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini