Фото Медіацентр Україна – Одеса: Артурас Зуокас, депутат міської ради Вільнюса, ексмер; Дмитро Абраменко, Представник спеціального батальйону національної поліції України “Цунамі”; Артем Каспарян, представник громадської організації “Спільна мета”;
20 Грудня, 2022, 13:21

У наступному році литовські волонтери презентують проєкти відновлення української інфраструктури

Вже є попередня домовленість про відновлення зруйнованого дитячого садочку в Умані. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіли Артем Каспарян, представник громадської організації “Спільна мета” та ексмер Вільнюсу, депутат міської ради литовської столиці Артурас Зоукас.

Як додав Артем Каспарян, зараз його організація, влада і громада Вільнюса веде перемовини по реалізації таких проєктів.

“Ми вже розробляємо проєкт відновлення зруйнованого дитячого садка в Умані, йдуть переговори на цю тему з військовими адміністраціями Київської, Черкаської, Чернівецької, Одеської областей. Думаю, наприкінці січня чи на початку лютого 2023 року ми презентуємо ці проєкти”, – розповів волонтер.

Як зазначив Артурас Зоукас, Україні після війни потрібно буде будувати нову інфраструктуру.

“Вільнюс з цим допоможе, проєктами та фінансуванням. Ми маємо такий досвід – взяти ті ж дитячі садочки, у вас та у нас їх будували по радянськім проєктам, і ми знаємо, як їх зробити краще” – розповів Артурас Зоукас.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini