фото: telegram/Олександр Сєнкевич
14 Листопада, 2022, 15:21

У Миколаєві вже працюють над відновленням водопостачання — мер міста 

Фахівці «Миколаївводоканалу» вже почали роботи з відновлення постачання питної води до міста. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів мер міста Олександр Сєнкевич. За його словами, вже зараз команди комунальників працюють на місцях порушення трубопроводу, який вже обстежили по всій довжині. Це, загалом, 73 км. 

«Ми дослідити її (трубу — ред.) по всій протяжності і знайшли 4 місця пошкодження. В деяких місцях вона підірвана, в інших — вони (росіяни — ред.) наче стріляли в неї чи з танків, чи з РПГ. І трохи порушили вони саму станцію водозабору, яка знаходиться біля міста Херсон. Таким чином, у нас поставлена задача якнайшвидше ліквідувати місця, де у нас були пориви і фактично запустити знову прісну воду до труб Миколаєва», — розповів міський голова. 

Нині, за словами Олександра Сєнкевича, містяни отримують технічну, частково солону воду з Південного Бугу. Через це кількість поривів у системі водопостачання міста зросла у 20 разів. Однак, навіть після того, як водогін полагодять, ще щонайменше півроку містяни отримуватимуть технічну воду. 

Водночас, у місті триває підготовка близько 150 точок роздачі питної води населенню.  

«Ми продовжуємо працювати, обладнуємо ці точки осматичними установками очистки води та дизель генераторами. Вони нам знадобляться для того, щоб продовжувати людям давати питну воду. А у випадок тотального блекауту, люди зможуть набрати тут воду питну, щоб використовувати її в господарстві», — уточнив Олександр Сєнкевич.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini