Фото Медіацентр Україна – Одеса: Альона Юхимчук, директор реабілітаційного центру “Софія” для жінок та їх дітей, постраждалих від різних форм домашнього насильства ГР “Віра, Надія, Любов”; Тетяна Мітронова, начальник відділу з реалізації гендерної політики управління з реалізації гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради
7 Березня, 2023, 14:00

У лютому 2023 року в Одесі відкрилися три кабінети комплексної допомоги для жінок

Там можна отримати медичну, психологічну та соціальну допомогу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Тетяна Мітронова, начальник відділу з реалізації гендерної політики управління з реалізації гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради.

“У лютому 2023 року на базі трьох медичних закладів, у пологовому будинку №7 і у центрах первинної медико-санітарної допомоги №4 та №5, відкрито кабінети  комплексної медичної, психологічну та соціальну допомогу для жінок, які постраждали від домашнього та сексуального насильства, у тому числі зі статусом ВПО та жінок з інвалідністю”, – зазначала Тетяна Мітронова.

Також в грудні 2022 року був відкритий дружній простір “Вільна” для жінок та дівчат, які постраждали від насильства під час війни. А зараз в Одесі триває робота  щодо створення спеціалізованої установи соціально-психологічної підтримки дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini