Ірина Швайко, керівниця відділу проектів і заходів Львівської ОВА у Медіацентрі Україна
Ірина Швайко, керівниця відділу проектів і заходів Львівської ОВА у Медіацентрі Україна
21 Листопада, 2022, 12:52

У Львові відзначають День Гідності та Свободи — ОВА 

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, вшановують загиблих Героїв Небесної Сотні нині і у Львові. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Ірина Швайко, керівниця відділу проектів і заходів Львівської ОВА. 

Зокрема, урочистості заплановані на Личаківському кладовищі та площі Тараса Шевченка. 

«Сьогодні ми вшануємо героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі, які поховані на полі почесних поховань, покладемо квіти і також буде відправлена панахида за всіма, хто закинув на Майдані. Після цього, о 16.30 біля площі та пам’ятника Шевченку відбудеться мистецький перформанс «Ремінісценції Майдану», під час якого ми зануримось у дух Майдану, згадаємо як це починалось, як це відбувалось, будемо співати пісень, які стали символом Майдану, а також пісень, які тепер вже стали символом сучасної війни в Україні», — розповіла  Ірина Швайко. 

Детальніше програму заходів до Дня Гідності та Свободи можна переглянути за посиланням

День Гідності та Свободи — державне свято в Україні, яке відзначають 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої (почалась 22 листопада 2004 р.) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini