Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ігор Скрипніченко, радник почесного консула України у США, віцепрезидент Полтавської Богословської Семінарії, магістр політичної теології
24 Січня, 2023, 17:53

У квітні на Одещині почне працювати програма психологічної реабілітації військових від Тихоокеанського Університету Сієтлу

Вона складається з чотирьох етапів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса Ігор Скрипніченко, радник почесного консула України у США.

“Влітку 2022 року фахівці Тихоокеанського університету Сієтла приїхали на захід України, де вони проводили навчання державних та військових лідерів, психологів, педагогів, капеланів та волонтерів. Ці заняття були присвяченні відновленню особистості, яка пережила травму. І за два візити фахівці університету навчили 803 людини”, – розповів фахівець.

Як додав радник консула, зараз навчанні фахівці на заході України втілюють програму психологічної реабілітації військових та їх родин. Сама програма складається з декількох етапів, розповів фахівець.

“Це реабілітація травмованих війною військових та цивільних громадян; школа цілісної сім’ї – робота з сім’ями травмованих людей; Школа демократії –  освітня програма, направлена на виховання вільних і відповідальних громадян та адаптація військовослужбовців до мирного життя”, – додав фахівець.

Зараз таку програму хочуть втілити в Одесі та на Одещині, зазначив Ігор Скрипниченко. 

“Це буде двох чи триденний курс державних та військових лідерів, психологів, педагогів, капеланів та волонтерів. І коли ми побачимо здібних людей, які будуть готові працювати з військовими, вони пройдуть поглиблене навчання”,  – зазначив Ігор Скрипниченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini