23 Березня, 2023, 15:32

У Бахмуті залишилося менш як 3,5 тисячі цивільного населення – Павло Кириленко

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив, що в місті Бахмут все ще залишаються люди з дітьми, які відмовляються покидати місто.

«Бахмут – місто, яке на 24 лютого 2022 року нараховувало близько 84 тисяч жителів. Зараз, за нашими підрахунками – менш як три з половиною тисячі осіб лишилося в місті Бахмут. Це ті люди, я з усією відповідальністю можу сказати, які не хочуть виїжджати з міста від слова «зовсім». Там проведений колосальний обсяг роботи по їхній евакуації. Люди не просто відмовляються виїжджати, під час квартирних обходів працівниками Головного управління поліції, працівниками ДСНС, вони навіть переховуються, не бажаючи виїжджати», – зазначив Павло Кириленко.

Крім того, начальник Донецької ОВА наголосив, що близько 12 тисяч дітей Донецької області, які перебували в дитячих будинках, в будинках сімейного типу, в інтернатних закладах обласних, комунальних, місцевих зараз військовою адміністрацією евакуйовані в повному обсязі.

Водночас Павло Кириленко зауважив, що наразі 32 дитини, чиї батьки відмовилися виїжджати, лишилися в Бахмуті.

«Наразі 32 дитини, чиї батьки так само відмовлялися виїжджати, лишилися в Бахмуті. Вони перебувають в укриттях. Я точно знаю, що забезпечені навіть у тих наджахливих умовах продуктами харчування, гігієнічними наборами в більш ніж достатній кількості. Але це знову ж таки діти, чиї батьки відмовилися виїжджати. Тому була внесена зміна до постанови, де обов’язкова евакуація у примусовий спосіб. Там є певні особливості виконання цієї постанови, проте, ми продовжуємо працювати й не тільки по Бахмуту».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini