Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Авдєєв, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради; Василіс Бумбурас, виконавчий директор будівельної компанії “Гефест”; Олег Левковський, начальник відділу маркетингу та реклами Odecom Development; Денис Древницький, Керівник філії Одеське обласне управління АТ Ощадбанк; Ганна Шевченко, заступник начальника філії Одеського обласного управління АТ “Ощадбанк” з роздрібного бізнесу; Олександр Злочевський, співзасновник компанії “Акварель”
7 Лютого, 2023, 15:27

У 2022 році в Одесі зареєстрували у 8 разів менше ніж рік тому дозвільних документів на будівництво

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради в 2022 році зареестрував тільки 300 таких документів –  дозволів на початок та закінчення будівельних робіт. При тому, що у минулих роках цей показник сягав 2,5 тисячі документів на рік. Про це під час панельної дискусії у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Авдєєв, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради. 

Але скільки зараз у місті будується обєктів, посадовець відповісти не зміг. 

“В Одесі на сьогодні є понад 80 об’єктів будівництва. Але точно сказати, скільки з них працює, я не можу. Тому що сьогодні вони можуть не працювати, а завтра поновили роботу. Це пов’язано з багатьма факторами. Наприклад, будівельники замовляли будівельні матеріали в іншій країні, і в них виникла проблема з логістикою. Також у нас є проблеми з електропостачанням”, – зазначив Олександр Авдєєв.

Він додав, що минулого року деякі компанії здавали в експлуатацію декілька будівельних об’єктів. 

Василіс Бумбурас, виконавчий директор будівельної компанії “Гефест” зазначив, що його компанія за майже рік війни здала в експлуатації майже 1500 квартир. Олександр Злочевський, співзасновник компанії “Акварель” розповів, що компанія “Акварель” минулого року здала в експлуатацію 2 житлових комплекси, що чотири зараз добудовуються. 

Компанія Odecom Development здала в експлуатацію 100 тисяч квадратних метрів, це два об’єкти, зазначив Олег Левковський, начальник відділу маркетингу та реклами Odecom Development. У 2023 році компанія планує здати ще один житловий комплекс.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini