8 Грудня, 2022, 15:13

У 100% населених пунктів Сумщини є централізоване опалення та вода, обсяги електроенергії задовольняють потреби на 30-50% – голова ОВА

На Сумщині запущено централізоване опалення та водопостачання, але обсягів електроенергії наразі не вистачає на задоволення потреб усіх споживачів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«У 100% населених пунктів області, де є централізоване опалення, воно запущене. Де є водопостачання, воно працює. Працюють комунальники, енергетики, ліквідують наслідки обстрілів. “Обленерго” працює 24/7 по відновленню ліній електропередач, щоб люди були з електроенергією. В області працюють і графіки погодинних відключень, і графіки аварійних відключень. І сьогодні є спеціальні графіки аварійних відключень, коли без попереджень вимикаються цілі населені пункти. На жаль, обсяги електричної енергії, які доходять до області, на 30%, максимум на 50% задовольняють мінімальні потреби, які є у споживачів регіону», — зазначив Живицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini