Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА
Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА, Медіацентр Україна
21 Листопада, 2022, 14:17

Сумщина готується до зими: відкривають пункти обігріву та закуповують генератори — голова ОВА

Два мобільні пункти обігріву розгорнули в тестовому режимі на Сумщині. Надалі їх планують відкривати по всій області. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів голова Сумської Обласної військової адміністрації  Дмитро Живицький.

«Готуємо і пункти обігріву, і інші об’єкти, в яких у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка може бути пов’язана з вимкненням електроенергії, люди будуть мати можливість зігрітися, зарядити телефони», — розповів Дмитро Живицький.

За його інформацією, зараз і підприємці Сумщини, і органи місцевого самоврядування закуповують електрогенератори. Допомогу надають також партнери із ООН та міжнародних благодійних фондів. Крім  того, влада звернулася з проханням про придбання генераторів до  посольств кількох країн. Адже, за словами Живицького, росіяни продовжує знищувати об’єкти інфраструктури в області. 

«Ворог прицільно б’є по об’єктах критичної інфраструктури. Це навіть невеликі трансформатори в селах, які забезпечують декілька вулиць електроенергією. Це і водогони і сільськогосподарські підприємства. Періодично запалюють сіно чи солому, або зібраний врожай. По складах із зерном б’ють. Ми вкотре пересвідчуємося, що рф це країна терорист, яка хоче залишити людей без світла, води і продуктів харчування. І просто вбиває мирних людей в містах і селах Сумщини», — наголосив голова Сумської ОВА.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini