Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
27 Грудня, 2022, 16:02

Створення наступального угрупування з білоруського напрямку не відмічається, росія та білорусь нагнітають ситуацію — ДПСУ

Україна контролює ситуацію з боку білоруського кордону, хоча білорусь та росія й нагнітають ситуацію у інформаційному полі щодо цього напрямку. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Ситуація по цьому напрямку залишається повністю контрольованою. Вона дещо напружена в інформаційному полі. Підрозділи білорусі, як і раніше, знаходяться на посиленні кордону з нашою країною, проте ані кількість, ані характери дій цих підрозділів не змінюються. Білорусь та росія постійно нагнітають ситуацію, роблячи акцент на цьому напрямку. У той же час створення необхідного наступального угрупування, яке було б готове на даний момент здійснити вторгнення на територію України, не відмічається. Наша головна задача — зробити сильною оборону на цьому напрямку, щоб не допустити вторгнення підрозділів рф чи рб. Підрозділи Державної прикордонної служби України та інші складові сил оборони готові до розвитку ситуації в будь-якому варіанті», — повідомив речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini