Брифінг: Результати роботи СБУ Львівщини за рік повномасштабної війни з РФ
24 Березня, 2023, 14:15

Серед затриманих колаборантів чоловік, що хотів підірвати пам’ятник Степану Бандері у Львові

Від початку повномасштабного вторгнення СБУ затримала на Львівщині понад 100 зловмисників, які співпрацювали із ворожими спецслужбами або вели підривну роботу на боці ворога. Про це у Медіацентр Україна Львів, підбиваючи підсумки року роботи Служби Безпеки, повідомила речниця СБУ у Львівській Області – Роксолана Яворська. 

Серед виявлених зловмисників –  особи, які прибули на Львівщину під виглядом біженців, а також місцеві мешканці області. Один із затриманих обговорював із кураторами можливість ракетного обстрілу пам’ятника Степану Бандері у Львові.

“Це є львів’янин. Він вів переписку із бойовиком так званої ДНР і пропонував свої послуги. Зокрема зливав координати об’єктів інфраструктури. А також пропонував свої послуги для прицільного вогню по пам’ятнику Степану Бандері у Львові. На цей прояв сепаратистської діяльності вдалося оперативно відреагувати. Зараз зловмисник знаходиться під слідством”, – говорить речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська.

Серед вже винесених вироків – позбавлення волі на 3 роки громадянину України, який у соцмережах підтримував війну росіян проти України. Також з метою блокування загроз державній безпеці України співробітниками СБУ ініційовано рішення про депортацію 19 іноземців, які діяли на шкоду Україні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini