Павло Ґрод, президент Світового Конґресу Українців, Медіацентр Україна-Укрінформ
Павло Ґрод, президент Світового Конґресу Українців, Медіацентр Україна-Укрінформ
20 Грудня, 2022, 15:55

руський мир та церква активно працюють в усіх країнах, де живуть українці, намагаючись притягнути їх до себе – Президент Світового Конґресу Українців

росіяни активно намагаються втягнути до свого «руського миру» українців, які перебувають за кордоном — у тому числі, біженців, які шукають притулку. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів Президент СКУ Павло Ґрод.

«Руський мир дуже активно та добре сфінансовано працює в усіх країнах, де живуть українці. Ми бачимо це найбільше сьогодні в Європі — там найбільшою є загроза, бо там найбільше є біженців. Українців, які виїхали, які дуже часто шукають притулок, чи це є з точки зору духовних потреб, чи це є навчання мови, чи це є школи для дітей. І ми бачимо, що руський мир працює, щоби заохотити, щоби українці приходили до слов’янських центрів. Ми знаємо, що це є просто можливість їх втягнути в цей руський світ. Ми також бачимо, що російська православна церква активно притягує українських православних християн до себе. Я думаю, що це невеликий секрет, що РПЦ — це є просто відділення ФСБ», — зазначив Ґрод.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini