Фото Медіацентр Україна — Одеса: Андрій Косяк, Геннадій Сульдін, Засновники дизайнерської групи «Технарі»
27 Жовтня, 2022, 14:35

Розробники додатка «єППО» закликають сільських мешканців встановити цю програму на свої телефони – це збереже життя

Таку заяву  співзасновники групи «Технарі» та розробники додатка «єППО» Геннадій Сульдін та Андрій Косяк зробили під час брифінгу у Медіацентр Україна —  Одеса, присвяченому першому вдалому застосуванню цієї програми.

«Зробіть все можливе, знайдіть сусідів, кумів, родичів, розповість їм, чому це важливо, встановити додаток «єППО». Особливо мешканцям сільської місцевості. Тому що «Шахеди» використовують місцевість, річки, пагорби, і маскуються від радарів. У сільського мешканця більше шансі його побачити», – розповів Геннадій Сульдін.  

За його словами, не треба робити ніяких фото. Просто натиснути кнопку, і через 3-4 секунди інформація про ціль піде ППОшникам. У них буде час приготуватися та вирахувати її маршрут. Можна відключити геолокацію, але так у фахівців протиповітряної оборони буде менше часу на підготовку, додав Сульдін Розробник додав, що програма «єППО» працює на будь-яких андроід-смартфонах. Версія на iPhone має вийти найближчим часом.

Нагадаємо, що 22 жовтня була зафіксована траса ракети «Калібр» завдяки повідомленням простих людей через мобільний додаток е-ППО. У зенітників оперативного командування «Південь» був час приготуватися та вирахувати маршрут ракети. Таким чином, «Калібр» був збитий ПЗРК «Ігла».     

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini