Фото Медіацентр Україна - Одеса: Олександр Яковенко, Олександр Бабіч
9 Листопада, 2022, 14:50

Рівень довіри з боку держави до волонтерів має змінитися – одеські волонтери

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса розповів одеський волонтер Олександр Яковенко. Він також зазначив, що рівень довіри з боку населення не впав, але зменшився розмір пожертв.

«Рівень донатів зменшився, але це через економіку, а не довіру. Хотілося, щоб рівень довіри з боки державу збільшився. Зараз є якісь незрозумілі карні справи», —  зазначив волонтер.

Він також закликав спростити контроль над волонтерами в частині забезпечення військових. «Контролювати, але контролювати розумно», — підкреслив Яковенко.  

Як розповів Яковенко, зараз його волонтерська організація везе партію зі 120 дронів до різних підрозділів. І щоб пройти митний та прикордонний контроль, треба надавати гарантійні листи від кожного підрозділу, до якого підуть дрони.

«Це близько 80 гарантійних листів від командирів підрозділів. Їх збір може зайняти декілька місяців. Тільки зараз, після шести місяців нашої роботи, управління авіації згодилося давати мені один гарантійний лист під мою відповідальність на всю партію», – пояснив він. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini