Іван Пикус, Начальник обласного відділу професійно-технічної освіти у Медіацентрі Україна
Іван Пикус, Начальник відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
3 Листопада, 2022, 14:05

Профтехосвіта після початку повномасштабної війни стала більш затребуваною, до ПТУ вступили на тисячу більше студентів  — Начальник відділу професійно-технічної освіти  ЛОВА

Профтехосвіта після початку повномасштабної війни стала більш затребуваною. Зокрема, на Львівщині до технічних училищ вступили на тисячу більше студентів, ніж торік. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Іван Пикус, Начальник відділу професійно-технічної освіти Львівської обласної військової адміністрації. 

«Це свідчення того, що люди розуміють, батьки розуміють, що їхні діти потрібні цій країні як професійний кваліфіковані працівники, які в період післявоєнний будуть відбудовувати і відновлювати всі руйнації, які завдав нам ворог», — пояснив Іван Пикус. 

Також він розповів, що від 24 лютого система профтехосвіти Львівщини взяла на себе прийом частини внутрішньо-переміщених осіб. Розгортання ліжкомісць для ВПО триває і досі, адже на Львівщині готуються до можливої нової хвилі переселенців.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini