Фото Медіацентру Україна – Одеса: Олександр Остапенко, ветеран Збройних сил України
24 Лютого, 2023, 15:09

Причини успіхів української армії – це мотивація, логістика та робота штабів – ветеран ЗСУ

Тому українські військові за минулий рік пройшли великий шлях – від практично партизанської війни на початку вторгнення до готовності йти у контрнаступ. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса, присвяченому річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну висловив ветеран ЗСУ Олександр Остапенко.

Як він зазначив, є три головні причини, чому змінилися ЗСУ. 

“Я бачив ці зміни особисто. Коли ЗСУ від партизанської війни перших днів, коли зупиняли колони загарбників перейшли потім до високоорганізованих, маневрових контрнаступальних дій і звільнили величезні захоплені території. Є три причини, чому так сталося. Перша і головна – це  мотивація наших військових, які захищали своїх рідних, країну та домівки. Вона була на порядок вища, ніж у загарбників” – зазначив Олександр Остапенко.

Друга причина, на думку ветерана – це покращення логістики та постачання оснащення та зброї. “Зараз відбуваються корінні зміни в оснащенні та постачання нашої армії та це дає надію на абсолютну перемогу України”, – додав Остапенко.

Третя причина, на його думку, – це високі організаційно-управлінські здібності штабних офіцерів української армії.

“24 лютого 2022 увійде в історію як чорний день в історії України, але це і день кінця рашистської імперії”, – підсумував ветеран.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini