Фото Медіацентр Україна – Одеса: Катя Румянцева (в центрі), блогерка й активістка з Берліна (Німеччина); авторка instagram-платформи (kaciaberlin)
28 Березня, 2023, 17:24

Понад 22 тисячі євро на допомогу Україні зібрала берлінська активістка у 2022 році

Це вдалося завдяки instagram-платформі ‘kaciaberlin’, яку створила активістка Катя Румянцева. Про це вона розповіла на брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса.

“З багатьма українськими активістами ми за допомогою цієї платформи зібрали понад 22 тисячі євро минулого року. У нас є друзі, які воюють, батьки, які воюють. Ми кожного разу розповідали таку особисту історію й відкривали збір на конкретну річ. Люди нам довіряють. Ми вже змогли купити старлінки, пікапи, дрони, речі для Бахмуту. Зараз збираємо на потреби одеського батальйону “Шторм”, – розповіла активістка.

Втім вона додала, що у Німеччині й досі тривають досі жорсткі дискусії з приводу постачання зброї. 

“Поляризація йде між Західною Німеччиною та Східною Німеччиною. Цей рух пацифізму – через те, що німці дуже бояться війни. І вони не хочуть мати щось спільного з війною, зброєю, агресією. Також багато німців були дуже сильно налякані під час Холодної війни. Німеччина стояла поміж Заходом та Сходом. І нарешті,  в колишній НДР люди змогли протистояти СРСР мирним шляхом, і багато з них досить думають, що всього можна досягти мирним шляхом”, – зазначила Катя Румянцева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini