фото Львівської обласної військової адміністрації
17 Листопада, 2022, 14:15

Понад 20 підприємств харчової промисловості релокували на Львівщину після початку повномасштабного вторгнення — Львівської ОВА

Від початку повномасштабного вторгнення на Львівщину релокували понад 20 підприємств харчової промисловості: з Миколаївської, Донецької та Харківської областей. Також до Львівської області перевезли 220 голів великої рогатої худоби. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла директорка департаменту агропромислового комплексу Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

«Додаткова перевага нашого регіону — це те, що ми знаходимося в прикордонній зоні з країнами ЄС. Всі знають, що логістика зараз забирає левову частину собівартості продукції. Власне на цьому може економити Львівщина, бо в нас логістичне плече відносно коротке», — розповіла Тетяна Гетьман.

Також, за її інформацією, на підтримку релокованих на Львівщину агропідприємств  20 листопада у Львові проведуть Ярмарок крафтових продуктів. На заході буде понад 40 учасників, зокрема, й релоковані виробники. Відбудеться ярмарок у Львівському палаці мистецтв, початок об 11 годині.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini