Євгеній Федоренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Медіацентр Україна-Укрінфрм
Євгеній Федоренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Медіацентр Україна-Укрінфрм
28 Грудня, 2022, 15:46

Платформою ЕкоСистема вже скористалися 25 тисяч підприємців, процедури проходили за 5 хвилин замість 2 місяців, як це було раніше, — Міндовкілля

Онлайн-платформа ЕкоСистема спрощує отримання підприємцями послуг у сфері захисту довкілля. Детальніше про це під час брифінгу на тему «Цифрова дерегуляція у сфері захисту довкілля» в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Євгеній Федоренко.

«Сьогодні з 29 послуг у сфері захисту довкілля на ЕкоСистемі ми маємо оцифрованих 9 послуг, із них 5 повністю надаються у форматі peopleless, тобто без втручання чиновників — такими послугами цього року вже скористалося понад 10 тисяч підприємців. На проходження процедур вони витратили в середньому 5 хвилин, замість 2 місяців, як це було до цього. При цьому зекономлено майже 92 мільйони гривень непрямих витрат, які раніше бізнес витрачав на друк, консалтинг та інші речі, які були необхідні для отримання дозвільних документів. Взагалі з початку створення ЕкоСистемою вже скористалися близько 25 тисяч підприємців, за цей час ними було подано понад 6500 звернень щодо отримання онлайн-послуг», — заявив Федоренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini