Фото Медіацентр Україна – Одеса: Яна Тітаренко, голова ГО “Закон природи”; Аліна Заборна, керуюча притулком “Ковчег”; Ольга Чевганюк, операційна директорка UA Animals; Валентина Дацюк, заступник директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради
7 Лютого, 2023, 13:48

Під час війни 10 притулків для тварин було майже повністю зруйновано 

Проте вони вже відновлені силами зооволонтерів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Ольга Чевганюк, операційна директорка UA Animals.

Вона додала, що через руйнування приютів зараз це одна з найголовніших проблем зоозахисників – практично немає, куди вивозити тварин з зони бойових дій чи на лінії зіткнення. 

“В зоні бойових дій, в Чернигівській області, біля Гостомеля, тощо, було зруйновано близько 10 приютів, які ми відновили. Але вивезти тварин звідти теж немає куди, бо всі приюти переповнені. Тому зараз ми більше працюємо як благодійний фонд – допомогаємо людям, що опікуються тваринами необхідним – кормами, ліками, тощо”, – зазначила волонтерка.

Ольга Чевганюк додала, що зоозахисники можуть залишити заяку на допомогу в UA Animals, її перевірять і якщо буде можливість, допоможуть. Але перевага надається саме тим зоозахисникам, які опікуються тваринами в зонах бойових дій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini