8 Грудня, 2022, 15:13

Під час обстрілу Білопілля загинув 15-річний хлопчик, який їхав по молоко для молодших братів та сестер – голова Сумської ОВА

Минулого тижня ворог обстріляв місто Білопілля на Сумщині. Було вбито 15-річного хлопчика, який їхав по молоко для молодших братів та сестер своєї багатодітної родини. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«Минулого тижня було обстріляно центр міста Білопілля, яке знаходиться вже не на самому кордоні. Було потрапляння снарядів прямо в центральну частину, неподалік багатоквартирних житлових будинків. Були прильоти в міську лікарню, практично зруйноване одне крило цієї лікарні, вибиті вікна, двері. На жаль, в центрі Білопілля загинув 15-річний хлопчик з багатодітної родини, де четверо дітей. Старший син, який їхав по молоко для молодших. Прямо на вулиці неподалік від будинку біля нього розірвався ворожий снаряд. Хлопець від осколку загинув на місці, шансів вижити у нього не було», — розповів Живицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini