Сергій Гайдай, голова Луганської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Гайдай, голова Луганської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Грудня, 2022, 12:49

Перший крок після звільнення окупованої з 2014 року території, — повністю перекрити сигнали пропаганди з рф — начальник Луганської ОВА

Про те, які кроки важливо зробити першими після звільнення територій Луганщини, окупованих з 2014 року, під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Перші кроки — повністю перекривати інформаційні сигнали, які майже 8 років заходили з боку рф. Це була 100% пропаганда, яка промивала мізки місцевим жителям. А далі робити довгий, але дуже необхідний проєкт по асиміляції: тобто залучати лікарів, мотивувати вчителів, щоб вони приїжджали з різних регіонів України. Заводити туди підрозділи Нацгвардії, військових, щоб вони приїжджали з родинами, давати їм житло. Щоб діти їх спілкувались з місцевими, щоб вони ходили разом в садочки, в школи. Щоб вони просто в спілкуванні вийшли на порозуміння. Щоб ця пропаганда просто залишилася в минулому. Це головне. А будинки та інфраструктуру відбудуємо, в цьому немає сумніву», — зазначив Гайдай.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini