Фото Медіацентр Україна – Одеса: Станіслав Маденс, керівник штабу “Нехай щастить”; Олександр Гринюк, директор “Укрінтеравтосервіс – Одеса”
31 Січня, 2023, 11:42

Одеські волонтери зробили мобільну польову лазню – скоро її відправлять на фронт

Реалізація проєкту обійшлася в 4 тисячі доларів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Станіслав Маденс, керівник штабу “Нехай щастить”.

“Наша мета забезпечити усі одеські бригади такою мобільною лазнею. В Одеській області 5 бригад, і якщо хоча б одна лазня з’явиться в одній бригаді, це буде дуже великий плюс для військових”, – розповів волонтер. 

“Одна така лазня коштує 4 тисячі доларів. Головна проблема – це знайти автобус, але ми знайшли в інтернеті простий маршрутний автобус, який колись їздив по Одесі. Зараз ми облаштовуємо цю лазню, фарбуємо, чистимо дерев’яні елементи, та скоро вона поїде на фронт”, – додав Олександр Гринюк, директор “Укрінтеравтосервіс – Одеса”.

Потужності волонтерів дозволяють виготовляти 2-3 такі мобільні лазні на місяць, додав Олександр Гринюк. Але головна проблема – це придбати автомобіль. 

“Можливо, ми виведемо таку мобільну баню на Дерибасівську, щоб людини змогли протестувати, подивитися. Зараз у багатьох немає світла, може, хтось захоче попаритися. І також приєднаються до зборів”, – розповів Олександр Гринюк. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini