Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Авдєєв, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради; Василіс Бумбурас, виконавчий директор будівельної компанії “Гефест”; Олег Левковський, начальник відділу маркетингу та реклами Odecom Development; Денис Древницький, Керівник філії Одеське обласне управління АТ Ощадбанк; Ганна Шевченко, заступник начальника філії Одеського обласного управління АТ “Ощадбанк” з роздрібного бізнесу; Олександр Злочевський, співзасновник компанії “Акварель”
7 Лютого, 2023, 15:56

Одеські девелопери не готові будувати соціальне житло на замовлення держави. Кажуть, немає адекватних пропозицій

Наразі будівельним компаніям пропонують лише загальні проєкти. Про це під час панельної дискусії у Медіацентрі Україна – Одеса розповіли керівники одеських будівельних компаній.

Як зазначив Олександр Злочевський, співзасновник компанії “Акварель”, його компанія готова будувати таке житло, більш того, перемовини про це йдуть з літа. 

“Але умови, які пропонують, важкоздійсненні.  Більш того, ці умови постійно змінюються. Є труднощі з постачанням матеріалів. метал та скло подорожчали мінімум у півтора раза. Тому потрібно до питання будівництва соціального житла підходити більш конкретно. І тільки тоді, коли будуть більш адекватні пропозиції”, – зазначив девелопер. 

Василіс Бумбурас, виконавчий директор будівельної компанії “Гефест” зазначив, що поки що запропоновані умови були загального характеру. 

“На сьогоднішні умови можна погоджуватися, лише якщо ти одразу готовий брати участь у якихось махінаціях. Як я можу брати обов’язок щось будувати за гроші, яких на це не вистачить. Навіть ті проєкти, які нам продемонстрували, це щось зі сфери фантастики”, – додав Василіс Бумбурас. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini