22 Листопада, 2022, 14:57

Немає сумнівів, що Європарламент визнає Росію державою-спонсором тероризму — народна депутатка Кравчук

Європарламент завжди був на боці України, тож немає сумнівів, що 23 листопада депутати проголосують за визнання Росії державою-спонсором тероризму. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила  народна депутатка, членкиня української делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ Євгенія Кравчук.

«Що це означає на практиці: це буде  додатковий аргумент і додаткова велика червона кнопка для урядів країн ЄС щодо економічної співпраці з росією. Ми бачимо, що країни і так відмовляються від контрактів, скорочують свою залежність від російських нафти та газу, але все ж ще мають певні економічні зв’язки. А резолюція Європарламенту, хоч і не має прямої дії, але це дуже потужний сигнал. І коли наші дипломати будуть далі працювати з європейськими столицями, то на столі, як додатковий аргумент, буде обов’язково резолюція Європарламенту», — заявила Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, 21 листопада Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом. 13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за резолюцію, що визнає росію терористичним режимом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini